Kde se dobře najíst

greek tavern1V této části bych Vám ráda doporučila různé restaurace, kde se můžete dobře najíst a kde nebudete litovat zaplacených peněz.  Tyto tipy jsou Vám doporučuji, protože je mám osobně mnohokrát vyzkoušené, ověřené a sama tam velmi často zavítám.

Když už se uvelebíte v nějaké restauraci, zkuste si objednat místní speciality! Chápu, mnozí z Vás mi řeknou, že si              z katalogu neumějí vybrat a proto se nebojte místní obsluhy zeptat, zda by Vám Vámi vybraný talíř neukázala – nebo ještě lépe, co by Vám mohli z „hotového“ doporučit. Většinou každá restaurace má „hotovky“, které jsou čerstvé a které voní domácí výrobou. Nemusíte se bát, že by Vám někdo chtěl prodat to nejdražší….to řekové nedělají.

Můžete očekávat, že ve většině restaurací dostanete k jídlu chléb a vodu zdarma a jestliže se najíte, tak jako zákusek a pozornost podniku Vám bude naservírován desert v podobě ovoce.

Články jsem rozdělila podle kategorií – na ryby a mořské plody, na klasické taverny, na gurmánské restaurace, na gyros, souvlaki a grill a na cukrárny! Tak doufám, že si zde každý najdete to své!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *