Marmari

Marmari:

f3097313Marmari je vesnička ještě menší než Kefalos a je položena na severní, větrné straně ostrova. Je zde zaručený klid a můžete se zde setkat s klasickou řeckou vesnickou atmosférou. Pláž je dlouhá, písečná, s pozvolným vstupem do moře. Taverničky a obchůdky by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Je zde pár hotýlků a pár studií. A mimo jiné i pole, louky, začátek jezera Alikes a několik jezdeckých, koňských farem. Nachází se zde hotely a studia spíš v nižší kategorii a Marmari bych doporučila hlavně pro ty, kteří si chtějí odpočinout, nevadí jim nižší úroveň ubytování, chtějí levnou cenu a budou si užívat úžasně teplého moře. Mám pouze jednu radu – vzhledem k tomu, že se Marmari nachází v přírodě, je tam více komárů, ty se dají ale zvládnout pouhým přípravkem do zásuvky.

2* hotel:

V kategorii 2* vám z osobní zkušenosti mohu za určitých předpokladů doporučit následující:

Stella Maris ** – tento komplex má jednu velmi velkou výhodu. Je situován přímo na krásné písečné recko-kos-marmari-stella-maris-ii-0_451x299pláži. Určitě bych ho doporučila lidem, kteří si chtějí hlavně užít moře a opalování a nezáleží jim tolik na kvalitě ubytování. U komplexu je i restaurace. Je to rodinný hotel – kdy paní majitelka zastává snad všechny práce na hotelu. Doporučuji zakoupit tento hotel bez jídla a využít nabídky místních taverniček! Pokoje jsou vybaveny velmi jednoduše, klimatizaci je možné dokoupit.

αρχείο λήψης (34)Anthia Aparments – velmi příjemný menší apartmánový komplex s čistými ale velmi jednoduchými
pokoji, které jsou zařízeny vybavenou kuchyňkou, klimatizací, vlastní koupelnou, ledničkou a balkónkem. Apartmány se nacházejí zhruba 250 metrů od písečné pláže,  kolem komplexu je udržovaná zahrada s klouzačkou a houpačkami pro děti a barem pro rodiče. Cena je velmi příjemná, stravování může být buď se snídaní či vlastní.

recko-kos-marmari-hermes-0_451x299

 

Hermes** – velmi střídmě zařízený hotýlek, který se sice nachází dál od moře, ale umí skloubit příjemnou cenu s milýmrodinným prostředím. Snídaně je kontinentální a večeře je podávaná hromadně. Uprostřed komplexu se nachází bazén a krásná udržovaná zahrada. A pozor! Mluví tam česky:-)

 

3* hotel:

recko-kos-marmari-pyli-bay-0_451x299Pyli Bay*** – hotel Pyli bay je příjemný hotýlek vzdálený od pláže zhruba 400 metrů. Je velmi oblíben pro svou čistotu, dobré jídlo (all inclusive), klid a přizpůsobenost  pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybaveny centrální klimatizací, televizí, WI-FI, a je možné  vyžádat si i chladničku. I v tomto hotelu najdete různá hřiště jako vojelbalové, tenisové, minigolf, basketbalové atd. Osobně je to hotel pro strávení klidné dovolené, na pěkném místě, poblíž nádherné písečně pláže za nižší cenu.

4* hotel:

Caravia**** – je jeden z mála vícehvězdičkových hotelů v dané lokalitě. Hotel byl nedávno zrekonstruován a nabízí vám ubytování jak v hlavní budově, či bungalovech, které jsou umístěny v nádherné subtropické zahradě a jsou větších rozměrů. Je možné si objednat i bungalov s vlastním bazénem, který se také nachází v těsné blízkosti pláže. Pláž u hotelu je dlouhá písečná a jsou na ní lehátka a slunečníky zdarma. Hotel nabízí velmi bohaté stravování ať už polopenze nebo all inclusive. Pravdou je, že jsem neměla na hotel nikdy žádné stížnosti a proto jsem si k němu vytvořila velmi kladný vztah a mohu ho s čistým srdcem doporučit. Pokoje jsou moderně zařízené, s centrální klimatizací, tv, trezorem, fénem a francouzskými okny.3784-90-l (1)

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *